onet.pl PATRONAT
Opis wyprawy
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Wyprawy dla zuchwałych

Powr�t
AMAZONIA 2014
Wyprawa

 

 

 

Jak co roku w listopadzie, zapraszam na otwartą wyprawę do dzungli amazońskiej.

Wyprawa trwa dwa tygodnie. W tym roku będzie możliwość przedłużenia wyprawy o dodatkowy tydzień na Karaibach i w Andach. Dokładny program wraz z ceną - poniżej.

Program wyprawy do dżungli - listopad 2014

 

Uwaga dla tych, którzy marudzą, że to za drogo:

To jest wyprawa zorganizowana. Wygodny hotel i zamówiony autobus w mieście, pełne wyżywienie, specjalnie na nasze potrzeby przygotowana łódź, przewodnicy po dżungli, kucharka, program.

Taka zorganizowana i przygotowana wyprawa z zarezerwowanymi hotelami i łodzią, która czeka w porcie aż zechcemy do niej wsiąść, musi kosztować więcej niż wtedy kiedy wyruszasz w samodzielną podróż.

Nie narzekajcie, że zorganizowana wyprawa do Amazonii jest dla Was za droga. Ona została przygotowana dla tych, którzy nie chcą jechać samodzielnie. Chcą mieć wygodnie i bezpiecznie pod moją opieką.

Jeżeli chcesz zapłacić mniej, po prostu spakuj plecak i jedź.
Nie szukaj gotowego programu, który dowiezie cię na miejsce i będzie się tobą opiekował.

Podczas moich samotnych podróży nie mam planu, żadnych rezerwacji ani wygodnego hotelu. Wędruję tam, gdzie prowadzi mnie świat. Zdarza mi się umordować, zmęczyć, zmoknąć, zmarznąć i głodować. Tak jest taniej. Bardziej przygodowo. Bardziej niebezpiecznie. Bardziej ryzykownie. I bardziej samodzielnie.

Zobacz poprzednie wyprawy

Kontakt:

Beata Pawlikowska, beata@beatapawlikowska.com

Tatiana Chylińska, tatiana@authentictravel.pl, tel. 0-781-630-100

Powr�t