onet.pl PATRONAT
Opis wyprawy
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Towarzysz podróży poszukiwany

Powr�t
Hiszpania
Moje ogłoszenie jest chyba dość nietypowe, zdecydowałam się jednak je wysłać zgodnie z zasadą "Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana".
Mam ochotę jesienią 2010 wybrać się do Hiszpanii a może także do Portugalii. Półwysep Iberyjski to moja wielka miłość, byłam tam kilka razy i mogłabym tam wracać ciągle.
Mój problem polega na braku towarzystwa. Mężczyzna sobie odszedł był, koleżanki mają małe dzieci albo wolą leżeć na plaży, podczas gdy ja zdecydowanie wolę zwiedzać, poznawać.... Sama nie mogę się wybrać w taką podróż gdyż jestem niewidoma. Nie, proszę się nie przerażać. To nic nadzwyczajnego. Na codzieeń jestem osobą całkowicie niezależną i samodzielną. Odkąd po maturze wyjechałam z rodzinnego miasta na studia jestem całkowicie zdana na siebie i nie narzekam. Mieszkam sama, pracuję zawodowo, realizuję swoje plany i marzenia... Jest ok. Ale w podróży potrzebuję czyjegoś ramienia.
Nie jestem chyba męczącym towarzyszem podróży, jestem komunikatywna, pogodna, nie marudzę, jestem bardzo sprawna fizycznie, dużo chodzę po górach, więc rzadko się męczę, chodzę szybko,... Szukam kogoś, kto podobnie jak ja lubi aktywny tryb życia i miałby ochotę wybrać się ze mną do Hiszpanii. Może to być wyjazd z biurem podróży, np. w ofercie Itaki są dwie imprezy, które mnie zainteresowały - W rytmie Flamenco oraz Viva Iberia.
W zamian za bycie nazwijmy to moim asystentem w podróży gotowa jestem wziąć na siebie część kosztów.
Jeszcze tylko dodam, że nie trzeba mieć żadnych szczególnych umiejętności w tym celu. Wystarczy, że mogę wziąć Cię pod rękę kiedy idziemy i już jest ok.
Znam język hiszpański i generalnie dużo wiem o tym kraju i jego mieszkańcach.
Gdyby ktoś chciał spróbować to zapraszam do korespondencji. mk0615@wp.pl Pozdrawiam.
Powr�t