onet.pl PATRONAT
Opis wyprawy
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Towarzysz podróży poszukiwany

Powr�t
Dookoła świata
Witam serdecznie Pani Beato!
Nie chciałbym tu wyjść na plagiatora czy jakiegoś krypto naśladowcę pomysłu p. Ryszarda zamieszczonego już w dziale poszukiwania towarzyszy podróży, ale ja też wymyśliłem sobie jakiś czas temu podróż życia pod tytułem "Dookoła Świata".
Projekt szczytny i piękny choć z tego co wiem to i tak nie jesteśmy nowatorscy gdyż takie rzeczy robili już wcześniej inni...
Gdyby była Pani uprzejma zamieścić mój anons w treści jak następuję byłbym wdzięczny i zobowiązany.
""NA WSCHÓD - TAM MUSI BYĆ JAKAŚ CYWILIZACJA" - podróż życia!
Wyprawa przez: pd-wsch. Europę (Bałkany), Turcję, Gruzję, Azerbejdżan, Iran, Turkmenistan, Tadżykistan, Kazachstan, Chiny, Indie, Nepal, (być może i tzw. Indochiny), Japonię, Koreę, USA, Kanadę, Meksyk, kraje Ameryki Łac., Autostradę Panamerykańską przez Amerykę Pd.(trasa do negocjacji - jak zresztą wszędzie), RPA itd. w kierunku północnym do Gibraltaru i przez Europę zach. do Polski.
Reszta kwestii też jest jak na razie otwarta - w sensie sponsorzy, czas trwania...
Co do środków transportu myślałem jednak o motocyklach (BMW, KTM - czyli te, które już się sprawdziły w takich przedsięwzięciach) ewentualnie pojazdy typu Pick-Up ( np.modny ostatnio model Toyoty:Hillux ).
Odpowiem na każdego sensownego( nawet jeśli będzie zgryźliwy ) maila od osób naprawdę zainteresowanych tego typu przygodą.
Proszę o uwzględnienie faktu, że nie jest to zaproszenie do jakiegoś ustalonego harmonogramu ale raczej coś w rodzaju konsultacji!
Wszelką korespondencję proszę kierować na adres: michalmadrzak@op.pl
Serdecznie pozdrawiam wszystkich -jak na razie - marzycieli;)"

Serdeczne pozdrowienia Pani Beato i z góry dziękuję za ewentualne zamieszczenie tego anonsu>
Z poważaniem - Michał Mądrzak
Powr�t