onet.pl PATRONAT
Opis wyprawy
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Towarzysz podróży poszukiwany

Powr�t
Tatry-Zakopane.
Poszukuje chętnej osoby na wyjazd do Zakopanego. Chętnie dziewczynę, która tak jak ja nie ma z kim pojechać na wakacje, a chciałaby kogoś poznać, w sensie poważnej znajomości. Mile widziane osoby z Katowic lub okolic, by się spotkać wcześniej porozmawiać poznać sie i zdecydować na wspólny wyjazd. Choć oczywiście nie jest to warunek. Zdązyłem zrobić rezerwacje na pobyt w Zakopanem od 21 do 29 czerwca br. Pobyt jest zarezerwopwany w pensjonacie o dobrym standardzie prawie w centrum Zakopanego. Cena to 42,80 zł za dobę w tym dwa razy dzienie wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja, chyba nawet z podwieczorkiem). Łazienka oczywiscie w pokoju. Jest to dosyć tanio gdyz mam specjalna zniżke. Normalnie pobyty z wyzywieniem zaczynaja sie do 60 zł w góre. Dwa posiłki gwarantuja tez mozliwosc zwiedzania gór i nie tylko gdyz nie jest sie "uwiązanym" trzecim posiłkiem do pensjonatu. Generalnie nastawiony jestem na stacjonarny pobyt w dobrych warunkach pensjonatu w Zakopanem z rannymi wyjściami w góry tak by wrócić na obiadokolację.

Jest to bardzo dobry termin do zwiedzania gór, gdyz na szlakach nie jest tak tłoczno jak w centrum dużych miast polskich w godzinach szczytu. A tak właśnie jest w lipcu i sierpniu. Byłem w sierpniu i lipcu to wiem jak może to wyglądać. Jestem troche zniesmaczony jak wyglądają Tatry w tych miesiacach (w sensie zalewu turystami). Makabra. Termin dobrałem tak by skonczyly się już wycieczki szkolne, a jeszcze nie zaczely masowe kolenie i najazd turystow z rodzinami. Choc calkiem pusto niebedzie. To w koncu Zakopane :). Natomiast II-ga połowa czerwca ma gwarantowac juz dobra pogode, choc jak to w Polsce z tą pogoda to do końca nigdy niewiadomo. Całośc z 2 weekendami wymagalaby zaangazowania tylko 5 dni urlopowych. Tak ze potem mozna swobodnie znow gdzies pojechac.

Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy na adres: monte_negro@o2.pl. Mam mapy okolicznych gór oraz jestem zorientowany co i gdzie zwiedzac. Chadzam tez w wolnym czasie po Beskidzie Slaskim, ale on sie nawet nie umywa do piekna Tatr. Tego po prostu trzeba doswiadczyc. Myślę, iż jest okazja pojechac za dobra cene w dobrym terminie i
mysle ze z interesujacym człowiekiem.

Ja mam 32 lata. Wzrost 180 cm, blondyn, wykształcony, pracujacy , na poziomie. Mysle ze w sumie w porzadku ze mnie facet. Jestem z Katowic.

Podaję jeszcze raz adres e-mail: monte_negro@o2.pl.
Powr�t