onet.pl PATRONAT
Opis wyprawy
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Towarzysz podróży poszukiwany

Powr�t
Autostopem lub rowerem przez Niemcy - wakacje 2007
Data: Wakacje 2007 ,dokładna data do ustalenia.
Czas trwania: od 3 do 4 tygodni (zależy od wielu rzeczy.)
Środek lokomocji: Autostop lub rower (do ustalenia).
Trasa: (W przypadku stopa) będzie raczej przypadkowa ,ale głównym założeniem jest odwiedzić jak najwięcej wymarzonych miejsc przez uczestników;(w przypadku roweru) trasa będzie naszkicowana ,ale równiez może ulec zmienie ,a założenie to samo.

Założenia wyprawy: Poznac lepiej naszych sąsiadów,ich kraj ,tradycję itp. Chodzi o obalenie Polskiego mitu o ponoć powszechnym wrogim nastawieniu Niemców do nas. Chce by ta wyprawa nam ten kraj przybliżyła.

Cena: Żadnych wpisowych itp.!!! Trzeba poprostu zabrać ze sobą taką sumę by starczyła na ten czas ,może być ona mniejsza jeśli jest się członkiem servasu.

Wiek: od 18 w górę (bez górnej granicy).

Uczestnicy: Na pewno agrganizatorka czyli Aleksandra oraz być może jeszcze jedna dziewczyna ,co na razie nie jest pewne.

Jak już pisałam wyprawa ma na celu przybliżenie nam kultury sąsiadów ,poznanie ich dziejów również od tej innej strony. Bardzo wazne również ujrzenie ich przyrody i pieknych dzikich zakątków. Trasy absolutnie planować szczegółowo nie będziemy ,bo co to za podróż w której można wszystko przewidzieć. Każdy z uczestników może nazwać wyprawę inaczej ,zaleznie od motywów nim kierujących ,np.chęć utrwalania miejsc na zdjęciach ,przejechania danego odcinka ,odwiedzenia pewnych miast ,skosztowania miejscowej kuchni i więcej!Inspiracją może być wszystko!

Pochodzę z woj. łódzkiego.

kontakt:adaszek@op.pl
Powr�t