onet.pl PATRONAT
Lista komnat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Komnata sztuk wszelkich

Powr�t
Lista komnat

Komnata Sztuk Wszelkich to pomysł, którego celem jest promowanie twórczości i tworzenia jako najbardziej niezwykłej z ludzkich umiejętności.

Tworzenie nie podlega nauce ani woli, bierze się z wyobraźni i ze świata, który istnieje tuż obok naszej, widzialnej rzeczywistości.

Tworzenie jest możliwe dzięki transcendentalnemu natchnieniu, które przychodzi i odchodzi kiedy chce, ale nigdy nie pojawia się na wezwanie.

Oswojenie natchnienia i znalezienie do niego drogi to zadanie każdego prawdziwego Artysty.

To jest miejsce, gdzie każdy może opublikować swoją sztukę i zając własną Komnatę. 

Etykieta Komnat Sztuk Wszelkich:

Każdy może otrzymać własną Komnatę, w której będzie wystawiał swoje dzieła. Komnaty są przydzielane na wieczność, jest ich nieograniczona liczba. 

UWAGA: od grudnia 2012 r. następuje zmiana w funkcjonowaniu Komnat. 

Od 4 grudnia 2012 r. swoje prace można zamieszczać własnoręcznie na specjalnej stronie utworzonej na Facebooku: Komnata Sztuk Wszelkich.

Aby zdobyć własną Komnatę wystarczy zamieścić wybrane dzieło na stronie KOMNATA SZTUK WSZELKICH

Może to być dzieło wielkie lub całkiem małe: wiersz, opowiadanie, fotografia, rysunek, grafika, obraz - jakikolwiek przejaw Twórczości własnej, którą chcielibyście pokazać innym ludziom i otrzymać od nich recenzję.

Dzieła wyjątkowo długie będą skracane - to znaczy zostanie z nich zamieszczony fragment.

W przypadku prac graficznych proszę o wybranie maksymalnie trzech najlepszych utworów i przysłanie ich jako pliki jpg niewielkich rozmiarów (300x200 pikseli).

Życze powodzenia i serdecznie pozdrawiam.

Powr�t