onet.pl PATRONAT
Lista pasjonatów
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
Klub Ludzi z Pasją

1. Wyjaśnienie czym jest Klub Ludzi z Pasją
2. Zasady działania

Pasja to najważniejsza rzecz w życiu – przynajmniej dla mnie. Pasja czyli miłość do robienia czegoś, zajmowania się czymś, co nie służy zarabianiu pieniędzy ani żadnemu innemu konkretnemu celowi z wyjątkiem jednego – zaspokojenia potrzeby robienia tego czegoś…

Pasja bywa podstępna i bezkompromisowa. Ja tak bardzo pragnęłam poświęcić cały mój czas na zajmowanie się tym, co pasjonowało mnie najbardziej, że chciałam rzucić szkołę średnią. Potem, kiedy dostałam się na studia i odkryłam, że nie służą rozwijaniu pasji, postanowiłam je rzucić. Wróciłam do domu i następnej nocy zaczęłam pisać moją pierwszą powieść.

Pasja nie musi jednak przeszkadzać w normalnym życiu. Znam wiele osób, które pasjonują się jakimiś dziedzinami, jednocześnie spokojnie pracując i wypełniając codzienne obowiązki.

Niezależnie od tego jak jest wielka i czy przesłania cały świat, czy też wypełnia tylko jego fragment, pasja jest ważna, bo daje poczucie spełnienia i radość.

Wiem, że wśród Was jest wiele osób, które mają niezwykłe pasje. Jeżeli chcielibyście się nimi podzielić – to jest miejsce dla Was.

Każdy może napisać o swojej pasji albo przedstawić jej fragment. Proszę jednak nie mylić Klubu Ludzi z Pasją z Komnatami Sztuk Wszelkich. W Klubie Ludzi z Pasją chodzi raczej o to, żeby opowiedzieć o swojej pasji i poznać innych pasjonatów.

Może to być pasja wielka – taka jak fotografowanie żab, zbieranie kamieni szlachetnych albo pisanie opowiadań.

Może to być też pasja całkiem niewielka, taka jak na przykład oglądanie „Czterech pancernych i psa” albo gra w Scrabble.

Tutaj spotkacie innych pasjonatów. A ludzie, którzy mają w życiu jakąś pasję, mówią najczęściej wspólnym językiem, łatwo więc mogą się zaprzyjaźnić.

Zasady działania:
Aby zostać wpisanym do Klubu Ludzi z Pasją, należy przysłać opis tego, co uważacie za swoją pasję. W tytule maila proszę zaznaczyć „Klub Ludzi z pasją”

Jeśli do opisu chcecie dołączyć fotografię lub rysunek, proszę o przysyłanie jpga o rozmiarach 400 x 266 piksele, czyli ok. 12 x 8 cm. 

Jeżeli macie ochotę, możecie podać kontakt mailowy do siebie.

Listy ze zgłoszeniami proszę słać do: beata@beatapawlikowska.com

Możecie też pisac o tym, co Was fascynuje, intryguje i ciekawi. O najciekawszych pasjonatach i ich historiach będę opowiadała w audycji "Świat według Blondynki" w Radiu Zet.

A oto pierwsi członkowie Klubu, czyli ludzie żyjący z pasją:

     
Powr�t