onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
KRZYSZTOF

Nazywam się Krzysztof, mam 16 lat i skończyłem gimnazjum.
Moja pasja jest podobna do jednej z Pani pasji. W jednym z pierwszych odcinków Zagadkowej blondynki w TVP2 wspomniała Pani, że lubi wysyłać pocztówkiz różnych miejsc. To była taka wzmianka przed pytaniem Dlaczego znaczki w Izraleu są wyjątkowe lub na czym się różnią od innych.

Od zawsze przywoziłem z każdej wycieczki co najmniej kilka pocztówek, zbierałem je, ale niedawno dowiedziałem się o istnieniu strony postcrossing.com, która umożliwia wysyłanie i dostawanie pocztówek z całego świata. Wymaganym językiem jest oczywiście angielski, ale można pisać też w języku, który zna odbiorca naszej pocztówki, którego wcześniej losujemy. Za każdą wysłaną pocztówkę dostaniemy co najmniej jedną. Dzięki tej stronie możemy umówić się też na swap, czyli wymianę pocztówek z kim
chcemy, nawet z tak egzotycznych krajów jak Tuwalu. Ja sam najczęściej wymieniam się z ludźmi z Australii.

Dostawanie pocztówek bardzo mnie cieszy, ale chyba nawet bardziej cieszą mnie miłe wiadomości od ludzi którym wysłałem pocztówkę lub wiadomość e-mailowa od systemu "It’s a fave!". Informuje ona, że ktoś dodał moją pocztówkę do swoich ulubionych.

Powr�t