onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
TOMEK
Tomek,
Interesuję się wieloma rzeczami i na każdy temat lubię coś wiedzieć. Do wielu rzeczy mam też słomiany zapał ale to po krótkim okresie czasu wychodzi na jaw.
Jest jednak kilka rzeczy (a dokładniej 3), którą są prawdziwymi pasjami, a myśląc o nich wszystkie problemu znikają.

1. Podróże, czyli coś co zaprowadziło mnie na tą stronę. Wiele przeczytanych książek, dziesiątki National Geographic i NG Travelerów. Uwielbiam czytać blogi podróżnicze i planować podróże (tylko planować, bo w domu trzyma mnie jeszcze wiek (17)).
2. Kolarstwo szosowe, to taka pasja która nie może być realizowana. 3 lata jeździłem na rowerze (tak poważniej czyli codziennie 30-50km). I będąc na rowerze tak naprawdę to wszystko było nieważne, bo jadąc myślałem tylko "tu i teraz". Niestety od kilku lat mam dziwną chorobę kolana,(miała trwać max 2 lata, a jest już ponad 3) która nie jest w żaden sposób niebezpieczna ale kompletnie uniemożliwia uprawianie sportu. Pozostały mi więc transmisje wyścigów w Eurosporcie ; ).
3. To taka dziwna pasja. Zawsze marzyłem o tym aby zwiedzić Nowy Jork. W pewnym momencie marzenie przerodziło się w pasję i teraz o tym mieście wiem praktycznie wszystko. Oglądałem setki filmów zarówno O jak i W Nowym Jorku tych pełnometrażowych jak i tych na youtube. Teraz nie potrzebowałbym nawet przewodnika, bo większość miejsc, budynków i ulic znam na pamięć - głównie dzięki google maps. Wyjazd na wakacje w NYC nie jest już marzeniem a kwestią czasu (planuję po 1 roku studiów). Ciągnie mnie do niego chyba ta odmienność, anonimowość i to, że tak naprawdę codziennie mogę spotkać inna osobę.

Powr�t