onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
ANGELIKA
Często zastanawiam się czy mam jakąś pasję. W codziennym życiu raczej trudno coś takiego zauważyć. Mycie zębów? Chodzenie do szkoły? A, nie! Pewnie popołudniowe drzemki w czasie, gdy powinnam się uczyć. Potem jednak zaczynam patrzeć głębiej. Na chwile, gdy odrywam się od tych prozaicznych czynności. Gdy robie cos tylko dla siebie, co sprawia mi radość. I wtedy wiem już, co to jest pasja.

Moją pasją są ucieczki. Ale nie za szybkie i nie za daleko, bo biegać to ja nie lubię.

Po pierwsze czytanie. Ucieczka od rzeczywistości, do bohaterów pojawiających się na kartkach, a zaraz potem w mojej głowie.

Po drugie pisanie. To bardziej ucieczka w głąb siebie. Szukam tam czegoś, co powinno się wydostać i przemienić w czarne znaki na czystej kartce. Cos, co potem być może jakaś osoba przeczyta i zachomikuje u siebie, aby kiedyś znów je uwolnić na papierze lub rzucić na wiatr.

Po trzecie marzenia. Wiążą się one z wcześniejszymi pasjami. Chciałabym napisać książkę, chciałabym przeprowadzać wywiady z ciekawymi ludźmi, słuchać ich, sprawiać, aby chcieli do mnie mówić. Nie wiem jeszcze jak to zrobić, boje się ze to za trudne, ze nie będę wiedziała, co robić, gdzie się zwrócić i jak długo pukać Już dziś rozmawiam z wieloma ludźmi, często tylko w Internecie. Staram się pomagać, choć najczęściej to oni pomagają mnie.

Uciekam. Ale tez wracam. Wracam i składam w pudelku pod łóżkiem to, co znalazłam. Bo te wszystkie ucieczki wiążą się z poszukiwaniem. Ono tez jest moja pasja. Jeszcze tylko nie wiem, czego szukam. Ale wiem, ze kiedyś znajdę. A wtedy to opiszę;)

Och. Zapomniałabym. Nazywam się Angelika i mam 17 lat ;]Podaję kontakt do mnie. angelika.93@onet.pl

I szczerze wierze w to, że znajdzie Pani czas, aby odpisać. Pani spełniły się marzenia. Może zdradzi mi Pani tajemnice? A może, choć wie Pani, co powinnam zrobić.:)

Pozdrawiam.

Angelika
Powr�t