onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
ULA

Totalnie przypadkiem nadziałam się na KLUB LUDZI Z PASJĄ. I cóż z tego wynikło? Natychmiast piszę. Mam piętnaście lat i oczywiście chodzę do szkoły. Ale lepiej teraz niż za kilkanaście lat, kiedy będę miała więcej rzeczy do roboty. Uwielbiam robić tysiące różnych rzeczy. Są to (kolejność wymieniania nie ma znaczenia):

1. Pisać mój wspaniały pamiętnik. Piszę go wszędzie. Na lekcjach, w autobusie, w toalecie. To mój największy skarb i największy sekret. Opisuje w nim to, co się wydarzyło, to, co chcę, aby się wydarzyło, rankingi, recenzje i różne takie.

2. Podróżować. Nie często to robie. Marzy mi się, że kiedyś będę zwiedzać cały świat.

3. Rysować. Zazwyczaj bazgram tylko w pamiętniku, choć czasem stworzę coś godnego uwagi.

4. Grać na pianinie. Cóż... nie znam nut, a zagrać potrafię tylko kolędy. Ale uwielbiam to!

5. Czytać. No wiadomo. Nie ma to jak dobra książka.

6. Oglądać amerykańskie seriale. Lubię tylko te sezonowe. Najbardziej LOSTy(będzie szósty sezon!!! :D)

7. Jeździć na rowerze. I najlepiej zatrzymać się w jakimś odludnym miejscu i się poopalać.

8. Śpiewać. Oczywiście nie publicznie. Przysięgam, że lepiej by było, aby nikt tego nie słyszał. Odpalam MP3 i zaczynam śpiewać i tańczyć! Ach! Mój raj na Ziemi.
9. Tańczyć. Chodzę nawet na zajęcia. Ale tam nie jest tak, jak ja lubie. Pani nas nie słucha, robi wszystko, aby podobało się publiczności, a nie nam. Chodzę tam, aby podczas roku szkolnego utrzymać formę i spotkać się z koleżankami. Czasem mogę się czegoś nauczyć(ale tylko czasem!).

10. Robić zdjęcia. Totalnie mi to nie wychodzi. Ale poszukiwanie dobrego obiektu do zdjęć to taka mała przygoda dla mnie.

11. Gotować. Zazwyczaj eksperymentuje i niektóre wynalazki są nawet jadalne. Ładnie to wszystko spisałam. Lepiej się nie da. I to wszystko, to CAŁA
ja. ;) mój mail : mako_mado2@wp.pl

Ula

Powr�t