onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
KAMIL
Witajcie:)

Mam na imię Kamil. Aktualnie zajmuję sie nauką.

Pasją możemy nazwać zamiłowanie do czegoś. Coś dla czego gotowi jesteśmy poświęcić całe swoje życie. Dla mnie pasja jest najważniejszym sensem mojego życia.

A więc moją pasją są zwierzęta, a zwłaszcza psy... Mam przemiłą 3-letnią bernardynkę o imieniu Berta. Jest cudowna, zabawna. Zawsze jesteśmy razem. Nawet teraz gdy piszę ten list to ona tuli się do mnie.

Często odwiedzam schroniska, w których widzę przemarznięte, brudne pieski. W ich oczach widać smutek. Gdy ich widzę to chciałbym je wszystkie zabrać do siebie i bez przerwy się nimi opiekować. Niestety nie pozwala mi na to zbyt wiele obiowiązków takich jak szkoła, czy rodzina. Marzy mi się,aby otworzyć w przyszłości własne schronisko. Mógłbym wtedy robić to co marzę, czyli opiekować się wszystkimi zwierzątkami. Uważam, że każdy powiniem robić w życiu to co go pasjonuje, interesuję, a nie to co musi. Tylko niestety nie zawsze w życiu jest tak łatwo.

Oprócz psów moją pasją sa również podróże. Zawsze w wolnej chwili wyjeżdżam z rodziną i z Bertą w ciekawe miejsca.

Jeżeli ktoś ma podobne pasje jak ja i chciałby ze mną o nich porozmawiać to bardzo proszę pisać na adres: kamilwaszczuk@poczta.pl lub: lucky1@vp.pl.

Kamil.

Powr�t