onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
MICHAŁ
Witam wszystkich pasjonatów.
Mam na imię Michał, a moją największą pasją jest gra na perkusji.
Mama opowiadała mi, jak to zacząłem grać w jej brzuchu już od momentu poczęcia, machając kończynami nie dawałem jej spokoju.
Pamiętam jak dziś, że kiedy byłem w przedszkolu, na koncertach wpatrywałem się godzinami w perkusistów- stawałem pod sceną nie mogąc oderwać wzroku.
Później, na początku podstawówki, budowałem sobie perkusje z karimat, i siedzeń typu pufa, i wybijałem na nich pierwsze rytmy. Pasja ciągle rosła, miałem ją w sobie. Nadal jednak nie miałem instrumentu, który, w przeciwieństwie do gitary, jest przecież duży, głośny i drogi. Wiedziałem jednak, że w końcu spełnię swoje marzenie.
Najpierw kupiłem pałki i przez kilka miesięcy grałem nimi po wszystkim. Przy kolejnej wizycie w sklepie muzycznym nie wytrzymałem- usiadłem za nowym zestawem i zacząłem grać, ku wielkiemu zdziwieniu mojej mamy, która zdała sobie sprawę, że potrafię już grać.
Aż pewnego dnia ...
Niespodziankę sprawił mi tata, który użyczył perkusję od swojego znajomego. Gdy usiadłem po raz pierwszy, wiedziałem już co się święci.
Dzisiaj, po ośmiu latach, nadal oddaję się mojej największej pasji, tak często jak to możliwe. Od trzech lat tworzę z moimi przyjaciółmi muzykę oscylującą w klimatach jazzowo-funkowych. Stan, jaki osiągamy podczas grania koncertów, jest nie do opisania, bo czas się zatrzymuje, a ja już nie gram muzyki- ja jestem muzyką.
Profil mojego zespołu (Zakręt) można znaleźć na:
http://zakret.net
E-mail do mnie to:
m1986@o2.pl
Pozdrawiam.
Powr�t