onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
JACEK
Witam Panią, Pani Beato;)

Zawsze rób to, czego się boisz. Wtedy Twój strach przeminie! Oto moja dewiza na życie!

Niektórzy wierzą w reinkarnację. A co jeżeli ona nie istnieje? Wówczas warto spróbować wszystkiego! Warto przełamywać własne lęki! Co Cię nie zabije to Cię wzmocni. Lepiej coś zrobić i potem żałować niż nie zrobić i żałować, że się tego nie zrobiło!
Mam wiele zainteresowań. Obok podróży najbardziej kręcą mnie sporty ekstremalne, zwłaszcza kolarstwo górskie. To one pozwalają mi chwilowo zapomnieć o nudzie i rutynie,których szczerze nie cierpię! Pozwalają mi sprawdzić samego siebie, poznać granice mojej odporności psychicznej. Uważam, że ludzie żyjący wg. utartych schematów (praca,dom, samochód,rodzina, kredyt hipoteczny i tkwienie całe życie w tej samej okolicy) są jak warzywa!
Ja patrzę na świat z perspektywy okna samolotu. Zawsze ciekawiło mnie co jest za horyzontem. Dopiero życie i praca na emigracji pozwoliły mi zacząć zaspokajać tą ciekawość, otworzyć się na świat.
Uwielbiam odkrywać nowe miejsca, ludzi, rzeczy. Poszerzać swoje horyzonty. To jest powód dlaczego potrzebuję coraz to więcej i więcej nowych informacji. Uwielbiam oglądać BBC, CNN, Discovery Channell. Interesuje mnie prawie każdy aspekt naszego życia. Historia, geografia, polityka, nowe technologie i wiele wiele więcej.
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej: www.jacekstec.com Ciągle nad nią pracuję i....to też jest jedna z moich pasji:)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich ludzi z pasją

Jacek Stec
Powr�t