onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
PATRYK
Droga Pani Beato!

Mam 14 lat (dokładnie skończę 28 stycznia ;)) i pochodzę z województwa łódzkiego, pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Bełchatowem. W życiu mam wiele pasji. Niektóre są stałe, inne na tydzień. Ano tak to już jest ze mną- usłyszę w serialu czy znajdę w internecie o czymś i nagle mam wielką pasję, która wygasa najdalej po tygodniu ;))). Jednak mam też kilka stałych pasji. O nich opiszę ;))).

Jedną z nich jest Wikipedia. Uwielbiam spędzać czas redagując, poprawiając, pisząc hasła. Można powiedzieć że jestem urodzonym Wikipedystą (Wikipedyści nazwaliby mnie "urodzonym na encyklopedii" ;))).

Kolejną pasją jest wyspa Pitcairn. Na Pitcairn mieszka 47 osób (czterdzieści siedem osób, nie tysięcy ;)). Lubie ją ze względu na swe położenie. Do najbliższego zamieszkałego lądu ma 2.100 km i jest to Wyspa Wielkanocna. Pitcairn jest położone 20.000 km od Polski (za równo na wschód jak i na zachód). Można więc stwierdzić, że jest najdalej położonym zamieszkałym miejscem na Ziemi od Polski. Mam nadzieję, że kiedyś Pani Beata zorganizuje tam ekspedycję (bo tylko 1 Polak tam był) i wtedy też obiecuję że pojadę ;))). A w przyszłości tam zamieszkam i rozsławię tą wyspę bo jest tego warta!

Mam jeszcze kilka pasji, o których nie będę się rozpisywał a są nimi: FBI, serial "Ranczo", serial "CSI. Kryminalne zagadki... (wszystkie serie)", papugi, małpy człekokształtne, zoologia, geografia.

Jeśli ktoś się interesuje tym co ja, lub po prostu chce pogadać to może napisać na gg 7216450 lub wysłać maila patryk.matyjaszczyk@o2.pl .

Pozdrawiam,
Plogi11
Powr�t