onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
ASIA_87
Moją majwiększą pasją od zawsze była fotografia krajobrazu.To również wiąże się z podróżami.Póki co w kraju.I na dziwić się nie mogę ile jest u nas pociągających widoków.
Kiedy znajdywałam piękne miesjsce,jakiś szczegół; próbowałam go ująć w dobrym świetle.
Strasznie mnie kręci to,że mogę uwiecznić piękno tego świata.

Bardzo lubię aparaty na kliszę(oczywiście z obiektywem).Lubie mieć zdjęcia namacalne.Nawet sobie kupiłam aparat odpowiedni.Ale fotografia tak mnie pochłoneła,że dużo "$" musiałam wydać na zdjęcia.Dlatego postanowiłam jednak fotografować cyfrówką.
Zbieram teraz pieniążki na lepszy sprzęt

Drugim moim ulubionym zajęciem,choć rzadkim,jest wymyślanie nowego pomysłu na urządzenie mojego pokoju.Choć mam mało mebli ( ze względu na przestrzeń,którą lubię mieć koło siebie)aranżowałam już wiele,wiele razy.Lubie kiedy nachodzi mnie wena twórcza i przemieniam,albo diametralnie zmieniam mój pokój.
Zazwyczaj kiedy kończy się jakiś etap w moim życiu,bądź poprostu jestem znudzona tym samym widokiem.Na szczęście nachodzi mnie jeden ale konkretny pomysł
Od niedawna zafascynowało mnie - stepowanie
Bardzo chcę się tego nauczyć. Jak tylko odnajdę szkołę stepowania w moim mieście,napewno się zapiszę.Jeśli nie będzie możliwości takiej i tak zacznę uczęszczać choćby w innym mieście.

Uwielbiam również medytować,kontemplować.Wtedy inaczej postrzegam pewne sprawy,swoje życie.Zapisuję sobie moje myśli,moje sentencje.Posiadam swój zeszyt.Często zaglądam do niego. W ten sposób przypominam sobie o ważnych i mądrych słowach,które są siłą,umocnieniem mnie wewnętrznie.Kiedyś też, pamiętam....pisałam piosenki złożone właśnie z moich myśli a melodie podkładałam ze znanej piosenki.Już tego nie robię,to był pewien czas na to.

Lubię swoje towarzystwo,lecz czasem doskwiera mi samotność. Dobrze,że przynajmniej moja przyjaciółka mnie rozumie oraz pare innych osób.Choć nie znam osobiście ludzi z pasją.No może prócz pewnego kolegi,Pana około 70 lat,który lubi składac modele samolotów i puszczać je na wiatr :)Również dzięki niemu dalej jestem sobą.I coraz bardziej wierze w siebie.Pasja dodaje skrzydeł w życiu.To wiem napewno..
Życzę sobie abym odnalazła w życiu cel,sens w odniesieniu tym kim chce być.
A mam już 21 lat.Studiuję pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą.Kocham to.Ale nie wiem co będę robić po skończeniu studiów oraz kim będę naprawdę...

Asia_87

Jeśli ktoś chciałby napisac do mnie Emila,podzielić się swoją pasją ze mną;nawiązać kontakt mając podobne upodobania.Bez względu na płeć i wiek.Zapraszam.
Moj Emil: calabrone@vp.pl
Powr�t