onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
SYLWIA

Nazywam się Sylwia Waszewska, mam 20 lat i pochodzę z małej wsi na Pomorzu. Pasja to słowo, które prowadzi mnie przez życie. Mam mnóstwo zainteresowań, stale poszukuję, jestem w drodze i wszędzie mnie pełno;)

Od dzieciństwa piszę opowiadania- pierwsze, o japońskiej wojowniczce napisałam jeszcze na maszynie do pisania. Opowiadanie o zbuntowanym chłopaku z poprawczaka pt. "Guilty" wygrało w konkursie literackim i udało mi się je wydać dzięki Fundacji dla młodych i zdolnych pisarzy pani Moniki Sawickiej z Łodzi. Teraz pracuję nad moja pierwszą powieścią pt. "Poszukiwacze zagubionego szczęścia" i ilustracjami do niej. Będę walczyć o swoją pasję:)

Marzy mi się zostanie sławnym pisarzem, podróż do Grecji, na Korsykę i do Japonii. Kulturą tej ostatniej zafascynowały mnie oglądane w dzieciństwie anime. Rysowałam wiele postaci z japonskich kreskówek i nadal mam do nich sentyment, choć "dorośli" uważają, że powinnam już wyrosnąć z tej dziecinady. Nie rozumieją, że z pasji się nie wyrasta:)

Obecnie studiuję na UG na fil. polskiej i chcę rzucić te studia. Myślałam, że będą mi one pomagać w rozwoju mojego warsztatu pisarskiego, ale okazały się jedną wielką nudą i czytaniem beznadziejnych staropolskich książek. Nie polecam nikomu, kto chce pisać i lubi czytać ciekawe książki, bo tam niczego się nie nauczy:)

Jeśli chcecie się ze mna skontaktować- mój e-mail: ayako16@wp.pl i
gg:7185524.
Pozdrawiam serdecznie:)

Powr�t