onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
BARTŁOMIEJ
Mam na imię Bartłomiej, jestem rocznikiem 1993, chodzę obecnie do 2 klasy gimnazjum.
Mieszkam w małym mieście na południu Polski, w Gorlicach.

Moją największą pasją jest zdecydowanie historia, a w szczególności czasy świetności i upadku Rzeczypospolitej, wczesne średniowiecze i wszelkie cywilizacje o jakich trudno znaleźć wzmianki w mediach, czy w podręcznikach, jak na przykład potężnych państwach Afryki i Azji doby średniowiecza, m.in. Hamjaritów.
Drugą moją pasją jest pisarstwo, które bez przerwy wiążę z historią, pisząc powieści w stylu "co by było gdyby", czyli takie historic-fiction. Wiadomo jednak, że ciężko będzie przebić się przez czas "szufladowania", przechodząc do czasu pisania "na serio". Dlatego trochu zazdroszczę Pani Beacie :-) .
A książki pochłaniam wręcz jak odkurzacz, najbardziej przypadły mi do gustu książki Juliusza Verne.
Oprócz tego interesuje mnie fotografia (ciułam na porządny aparat), komiks i rysunek i oczywiście podróże oraz geografia (regularnie oglądam Pana Wojtka w "Boso przez świat"). W tym roku zostałem laureatem konkursu geograficznego :-) .

A tak co do podróży, to nie bardzo mam warunki, będąc ledwie (prawie) piętnastolatkiem.

Jeśli miałbym zaznaczyć moje marzenia, do których dążę, to napiszę tak:
- kiedyś zaraziłem się pasją do rekonstrukcji historycznej, jednak do tej pory nie mam praktycznie żadnych perspektyw w tym kierunku, powodem jest brak poparcia ze strony innych i brak środków,
- to co już napisałem, czyli zostanie "zawodowym" pisarzem,
- jestem osamotniony - zostałem wrzucony przez Stworzyciela jak rodzynek w ciasto - kompletnie nie pasuję do otaczajcego mnie otoczenia i ciągle szukam tej bratniej duszy,

Mam małą odr

Jeśli ktoś chce się ze mną skontaktować, proszę bardzo:
Gadu-Gadu: 5690904
Email: rybkabe16@gazeta.pl
www: www.aevum.cba.pl

Pozdrawiam wszystkich ludzi z pasją i życzę spełnienia marzeń! :-)

Powr�t