onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
PATRYCJA

Mam niecałe 17 lat i tyle życia przed sobą, tyle marzeń do zrealizowania, tyle rzeczy do zrobienia, aż czasu mi brakuje :) Chcę zwiedzić Amerykę południową i środkową, Hiszpanię, Portugalię! Ah! uwielbiam podróże! Obecnie palcem i wzrokiem po mapie .., teraz nie mam funduszy na takie marzenia i chce najpierw skończyć szkołę, ale dopnę swego. Mimo wszystko. Dlaczego te miejsca?? Kocham ludzi mieszkających na tych terenach Ich charyzma, podejście do życia, kultura, styl bycia, wiara powoduje że jest się ciekawym świata i chce się żyć.

Lubię wszystko co jest związane z tymi rejonami. Wiążę swoją przyszłość z podróżnictwem i mam już pewne plany :)
FCBarcelona - mimo, ze jestem dziewczyną wiernie kibicuje temu klubowi. Sama miłość tego klubu do piłki nożnej robi wrażenie.

Fotografuję - nigdzie nie ruszam się bez aparatu. Lubię fotografować ludzi, uwieczniać rzeczy, które są dla nas błache, robić zdjęcia z przesłaniem. Uwielbiam tańczyć, czytać książki Paula Coelho i nie tylko , wielogodzinne spacery, biegać, wycieczki rowerowe, siedzieć sobie w zacisznym miejscu i obserwować ludzi., oglądać filmy. Pasjonuję się też psychiką człowieka. Człowiek naprawdę jest skomplikowany!

Jednak największa moją miłością jest muzyka! Wręcz jestem od niej uzależniona ;) Moja MP3 to mój nałóg - nigdzie się bez niej nie ruszam. Nie mówcie mi, ze muzyka klubowa to "pusta " muzyka. Wcale tak nie jest. Wystarczy się wsłuchać. I R’n’b jest super - nawet do tańca :P. Cisza?? nie! nie cierpię jej. Cisza to pustka, muzyka to życie :)

Powr�t