onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
ANOOSIA
Moja pasja jest z pozoru banalna. Jest nią muzyka. Niestety nie jest to muzyka serwowana w stacjach komercyjnych. Jestem zafascynowana szczerze każdą muzyką ale musi być dobra. Nie jestem wstanie znieść papki prezentowanej również w pani stacji pani Beato.
Ze szczególnym uznaniem podchodzę do muzyki rockowej ona to gra w mojej duszy . Dla uściślenia dodam , że jest to artrock i rock progresywny np: Coma, Riverside czy Normalsi.Chociaż Lao Che czy Tomasz Budzyński również są mi bliscy. Ostatnim moim odkryciem jest Czesław Śpiewa czyli Czesław Mozil polecam.
Jak dzis pamiętam okoliczności gdy pierwszy raz uslyszłam Comę. Moment życia w jakim się znalazłam sprawił , że Coma pomogła z uporaniem się z problemami. Byłam na kilku koncertach Comy i każdy wywołuje we mnie te same emocje. Jest to dla mnie muzyczne święto.. Ja należę do fascynatek muzyki a nie muzyków gwoli ścisłości. Moi znajomi dziwą się , że mogę każde pieniądze wydać na płytę CD czy DVD z moim ulubionym zespołem, ale cóż dla muzyki zrobię prawie wszystko. Dla nich zdziwieniem jest również to , że mam tak dużą wiedę ale nie mam wystarczającej odwagi aby zgłosić się do radia akademickiego . Cóż nieśmiale dziewcze ze mnie...
Drugą moją pasją są anioły. A konkretnie pisanie o nich. Piszę opowiadania i wiersze o tematyce anielskiej. Są one zazwyczaj pogodne chociaż niekiedy czycha w nich upadly anioł próbujący zbałamucić człowieka. To by było na tyle ... Chociaż pasji jest wiele jednak te przeważają . Pozdrawiam Ania ( Anoosią zwana)
Powr�t