onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
OLA

Nie wiem ,do jakich kategorii można zaliczyć moją pasję-może przez niektórych jest uważana za malutką ,ale moim zdaniem jeśli ma się jakąś pasje ,to zawsze jest ona wielka .Wypełnia nam wolny czas ,daje nam wiele satysfakcji ,oraz poczucie spełnienia. A gdy mamy jakiś problem i choć na chwilę chcemy włożyć różowe okulary-to pasja jest oczywiście niezawodna.

Moją jest sztuka .Mam czternaście lat , a moi rówieśnicy nie potrafią zrozumieć tego hobby i nieraz częstowali mnie zgryźliwościami . Ich zdanie jest krzywdzące i wylałam wiele łezek z tego powodu, ale zawsze rekompensuje mi to zadowolenie z namalowania przyzwoitej akwareli , lub otworzenie książki o malarstwie post-impresjonistów.

Mam też plan wielkiej podróży, by zobaczyć wszystkie cuda ,jakie wydali artyści różnych epok .Niestety na razie muszę się ograniczyć do zbierania środków finansowych i marzeń ,po raz wtóry oglądając reprodukcje żołnierzy cesarza Qin? ,lub niebieskich tancerek Degasa. Rysuję sobie mapę i spisuję wszystkie miejsca, jakie chciałabym odwiedzić-od wielkiej galerii Luwru ,po Taj Mahal i świątynie Dżinistów.

Wszyscy więksi podróżnicy ,jak pani Beatka ,oraz podróżnicy tacy jak ja ,od palca po mapie ?trzymajcie kciuki za mnie i moją wyprawę !W końcu - marzenia się spełniają ! Przyjemnych chwil sam na sam z pasją i spełnienia marzeń wszystkim Oliwką życzy:


Ola ze Stargardu

kontakt-olcia1226@vp.pl

 

Powr�t