onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
MARIANNA
Mam na imię Marianna, ale wiele osób mówi do mnie Marysia. :-) Mam 13 lat. Moją pasją od dziecka jest taniec; uczyłam się go w wielu miejscach ale nie potrafiłam znaleźć stylu, który by mi odpowiadał. Byłam w szkole baletowej, byłam pewna, że balet to moja pasją - ale bardzo się rozczarowałam. Wreszcie trafiłam. Uczę się tańca współczesnego w Teatrze Muzycznym. Pomimo wielu niepowodzeń, bólu i trudności (chociażby takich, jak próbowanie pogodzenia szkoły i lekcji w Teatrze) - nie zrażam się, wręcz przeciwnie, co raz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że taniec jest moją pasją. Jest ciężko, ale nie narzekam, tylko idę przed siebie i wierzę, że osiągnę swój cel. :-)
Moją drugą pasją są Indie. Zaczęło się od filmów bollywoodzkich, skończyło na wszelkiego rodzaju książkach, felietonach i albumach. Marzę o podróży do Indii, ale na razie jest to niezbyt realne marzenie. Wiem jednak, że kiedyś się spełni. :))
Jeszcze nie wiem, kim chciałabym zostać w przyszłości. Zawsze myślałam, że tancerką, ale podróżowanie i pisanie też baaardzo mnie pociąga - może uda się to pogodzić?
W każdym razie mam jeszcze wiele lat przed sobą, i kto wie, co do tego czasu może się zdarzyć!
Pozdrawiam wszystkie oliwki!
Marysia
Powr�t