onet.pl PATRONAT
Pasjonat
Napisz do mnie
Napisz do mnie
Klub Ludzi z Pasją

Powr�t
ASIA

Mam na imię Asia i rocznikowo mam 14 lat. Cały czas myślałam, że nie mam żadnej pasji. Ale czym to właściwie dla mnie było?? Chyba czymś co mnie nakieruje na reszte mojego życia. Zazdrościłam innym ,że mają takie pasje jak pływanie, rysunki czy gra w piłkę. Jednak ja mam zupełnie inne, trzy pasje.
Pierwsza pasja to Australia. Obejrzałam kiedys jeden serial, który rozgrywny był w Australii no i teraz kiedy słyszę coś o Australii po prostu nie mogę wytrzymać :) Kocham też no cóż.... sprzątać. Dla mnie sprzątanie nie jest rzeczą złą czy nieprzyjemną, lecz całkiem fajną. Moją kolejną pasję jest segregowania wszystkich pamiątek. Założyłam specjalny zeszyt, w którym mam chyba wszystko. Listę rzezczy do zrobienia w życiu, bilety z paryskiego metra, teksty ulubionych piosenek czy breloczek od ukochanej przyjaciółki.
Wiem, że te pasje nie są jakoś szczególnie wyjątkowe, ale dzięki czasem czasem czuję, że żyję. Mogę poznawać siebie ora zdobywać nowe informacje otym jak skuteczniej walczyć z kurzem :) czy o radycyjnych daniach australijskich.

I dziękuję wszystkim, którzy chcieli przeczytać to co tu jest napisane.
P.S Zapraszam na mojego bloga www.blog-asi-o-wszystkim.blog.onet.pl
Podrawiam!

Powr�t